ÚPLET JE VĚČNÝ. VYBERTE SI POHODLNÉ ŠATY, KTERÉ ZAHŘEJÍ A NAVÍC ZŮSTANETE SEXY

29.10.2020

Úpletové šaty mohou mít spoustu podob. Nosí se strečové na tělo, over size střihy, které napodobují vytahané pánské svetry, ale i modely střižené do áčka nebo nařasené v břišních partiích. Ať už máte figuru modelky, nebo jste typická selka, v úpletových šatech můžete cenu krásy u vás doma určitě vyhrát. 

Tyhle šaty můžete nosit jako pohodlné domácí oblečení, ale nemusíte se bát vyrazit ani na procházku nebo do práce či do kina. V případě úpletových šatů je třeba zacílit na kvalitní materiál. Nic nevypadá hůř než vytahaný úplet, jde o srovnatelný děs, jako když se vám vytahají tepláky na kolenou. Proto si raději pečlivě prostudujte složení na štítku. Úplety s příměsí lycry drží lépe tvar, ale s umělými vlákny se to také nesmí přehánět. Hlavně kombinace období menopauzy a zimních měsíců je téměř vražedná. A pokud se obecně více potíte, vsaďte na merino vlnu nebo klasický bavlněný materiál.

A jaké úpletové šaty letos hrají prim?

1. Balonová sukně nebo vysoké rozparky

Střih šatů do klasického O možná nepůsobí příliš sexy, ale bude se vám prima nosit. Zúžení v horních partiích a objemná sukně sluší podsaditějším ženám. A rozparky? Usnadní pohyb a vypadají hodně žensky.

2. Řasení na břiše nebo áčkový střih

Oba střihy hrají postavě do karet. V prvním případě schováte drobné faldíky na břiše, v tom druhém zase zakryjete větší zadek a silnější stehna.

3. Hodně upnuté nebo s odhalenými rameny

Modely hodné super postavičky a slušného sebevědomí. Když se spojí obojí, budete za hvězdu. Strečové šaty v zimě totiž nosí málokdo.

4. S rolákem nebo netopýřími rukávy

Oba střihy působí velmi zajímavě a k pleteninám patří. Rolák na podzim nahradí šálu, navíc letos oživil zašlou slávu, retro netopýří rukávy působí uvolněně a těm, které mají léty povolené paže, pomůžou překonat obavy, zda si úplet mohou dovolit.

https://www.vlasta.cz/clanek/uplet-je-vecny-stejne-jako-dzinovina-bile-tenisky-a-krivak-20250525.html