Oblečení můžete koupit on-line,

ALE MÓDU MUSÍTE VNÍMAT VŠEMI SMYSLY!

ČESKÁ MÓDA

Značka Fashion M&M je ryze česká. Vznikla jako rodinný podnik módní návrhářky Martiny Pipkové Loudové.

NEOKOUKANÉ MODELY

Vždy máte výběr z několika stovek artiklů. Každý týden do prodejny míří nové kusy z aktuální kolekce.

ŽIVÉ OBRAZY

Motivy na materiálech jsou z dílny abstraktního malíře Jakuba Ječmínka. Jsou to originály, které jinde nenajdete.

SLUŽBY NA MÍRU

Poradí vám zkušená asistentka, která má cit pro to, co které postavě sluší. Na přání pro vás model zdarma upravíme.

3 otázky

pro módní návrhářku Martinu Pipkovou Loudovou


Jak dokážete obrazy přenést na látky?

Kupujeme jen čistě bílé tkaniny a všechny potisky děláme sami, abychom zajistili, že to jsou skutečně originály a že jsou opravdu kvalitní. Obrazy Jakuba Ječmínka digitalizujeme, graficky zpracujeme a na veliké tiskárně natiskneme na papír. Na tzv. kalandrovacím stroji pak motiv z papíru přeneseme na samotnou textilii. Jakýkoli motiv použitý v minulosti můžeme později vytisknout na nový materiál. Takže umíme vyhovět každému přání.Proč podle vás stojí za to zajít osobně do vaší prodejny v pasáži Myslbek? 

Nákupy on-line jsou velký trend, ale co si budeme nalhávat... Vyzkoušet si, jak se v oblečení cítíte, a vidět model na postavě, tomu se nic nevyrovná. Nemám ráda prodejny, kde se mě hned u vchodu zeptají, jestli mám přání, a pak, když bych potřebovala poradit, už si mě nevšimnou. Opravdu pečlivě proto vybírám personál tak, aby asistentka měla zkušenosti a cit, dokázala vám poradit a navrhnout i úpravu modelu na míru. A ještě zajímavost pro milovníky umění - v prodejně jsou k vidění a také ke koupi i originály obrazů Jakuba Ječmínka.Co všechno lze na přání zákaznic zařídit? 

Nejčastěji jsou to zmiňované úpravy na míru, jako je zkrácení rukávů nebo (prosím o doplnění jiné nejčastější úpravy). Děláme je zdarma a upravený oděv je připravený k vyzvednutí obvykle za 7 až 10 dní. Dokážeme vyhovět i zákaznici, které se líbí střih, ale přála by si jinou barevnost, nebo naopak našla perfektní potisk, ale chtěla by jiný střih. Můžeme se domluvit i na úplně individuální nabídce na míru. Ráda si udělám sama čas na osobní konzultaci, koneckonců v prodejnách bývám často k zastižení. Domluvit se dá zkrátka cokoli. 


Prodejna Fashion M&M

Galerie Myslbek
Na Příkopě 19, Praha 1

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota: 9:00 - 20:00
Neděle: 10:00 - 19:00